نصب و راه‌اندازی سیستم انتقال پرظرفیت مخابراتی در شهیون دزفول

نصب و راه‌اندازی سیستم انتقال پرظرفیت مخابراتی در شهیون دزفول
۱۴۰۳-۰۲-۲۶
48 بازدید

به گزارش عماریون دز، مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با تکمیل شدن اجرای فیبر نوری ۶۰ کیلومتری روستایی منطقه شهیون از توابع شهرستان دزفول، بستر ارتباطی هاب سایت مهم و کوهستانی شهیون فراهم شد. رحیم فلاح زاده افزود: با فراهم شدن بستر فیبر نوری، تجهیزات انتقال مخابراتی نیز در شهیون نصب و بدین ترتیب این هاب […]

به گزارش عماریون دز، مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با تکمیل شدن اجرای فیبر نوری ۶۰ کیلومتری روستایی منطقه شهیون از توابع شهرستان دزفول، بستر ارتباطی هاب سایت مهم و کوهستانی شهیون فراهم شد.
رحیم فلاح زاده افزود: با فراهم شدن بستر فیبر نوری، تجهیزات انتقال مخابراتی نیز در شهیون نصب و بدین ترتیب این هاب سایت کوهستانی وارد شبکه سراسری فیبر نوری استان شد.
وی ادامه داد: از جمله دستاورد‌های این پروژه مهم که با تلاش کارشناسان شبکه مخابرات خوزستان به بهره‌برداری رسید می‌توان به افزایش ظرفیت پهنای باند سایت شهیون دزفول به ۱۰ گیگا بیت برثانیه، امکان ارتقای ظرفیت شبکه تا ۴۰ گیگابایت بر ثانیه در آینده، امکان رصد و پایش ارتباطات شهیون دزفول با مانیتورینگ از طریق راه دور اشاره کرد.
فلاح زاد اضافه کرد: همچنین با توجه به این که کیفیت ارتباطات نوری به ویژه در مناطق کوهستانی بالاتر از ارتباطات رادیویی است، لذا ارتقای کیفیت و پایداری ارتباطات منطقه شهیون از دیگر دستاورد‌های این پروژه مهم است.
برچسب‌ها:, ,