مرگ یک نفر بر اثر اصابت صاعقه در دزفول

مرگ یک نفر بر اثر اصابت صاعقه در دزفول
۱۴۰۳-۰۲-۲۴
32 بازدید

به گزارش عماریون دز، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: ظهر امروز یک مرد ۴۲ ساله در شهر میانرود، جان خود را بر اثر برخورد صاعقه از دست داد. رضا معمارزاده اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز گزارشی مبنی بر مصدومیت مردی ۴۲ ساله بر اثر برخورد صاعقه در […]

به گزارش عماریون دز، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: ظهر امروز یک مرد ۴۲ ساله در شهر میانرود، جان خود را بر اثر برخورد صاعقه از دست داد.

رضا معمارزاده اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز گزارشی مبنی بر مصدومیت مردی ۴۲ ساله بر اثر برخورد صاعقه در مزارع اطراف شهر میانرود دزفول به مرکز ارتباطات اورژانس این شهرستان اعلام شد.

وی به انتقال مصدوم به بیمارستان توسط آمبولانس و انجام عملیات احیا در حین انتقال اشاره کرد و افزود: علیرغم تلاش کارشناسان فوریت‌های پزشکی و همچنین کادر پزشکی و پرستاری مستقر در بیمارستان بزرگ دزفول، مرد ۴۲ ساله، جان خود را از دست داد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دزفول، برخورد صاعقه را حادثه‌ای نادر، اما به شدت خطرناک عنوان کرد و افزود: اگر در فضای باز هستید، به جای ایستادن زیر درختان بلند یا در نزدیکی اشیای فلزی، به مکان‌های دیگر با امنیت بیشتر مانند خودرو یا ساختمان مراجعه کنید و در مناطقی با فعالیت صاعقه بیشتر، همیشه آماده باشید و از کار با تلفن همراه خودداری کنید.

برچسب‌ها:, , , , ,