مادر “محمدعلی و یوسف جاموسی” به فرزندان شهیدش پیوست

مادر “محمدعلی و یوسف جاموسی” به فرزندان شهیدش پیوست
۱۴۰۳-۰۲-۲۴
31 بازدید

به گزارش عماریون دز، حاجیه خانم زاده رکنی؛ مادر شهیدان والامقام «محمدعلی و یوسف جاموسی» پس از سال‌ها صبر و استقامت در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست. این مادر سرافراز که در دوران هشت سال دفاع مقدس ۲ فرزند خود را در راه اعتلای […]

به گزارش عماریون دز، حاجیه خانم زاده رکنی؛ مادر شهیدان والامقام «محمدعلی و یوسف جاموسی» پس از سال‌ها صبر و استقامت در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

این مادر سرافراز که در دوران هشت سال دفاع مقدس ۲ فرزند خود را در راه اعتلای ارزش‌های اسلامی تقدیم راه حق کرده بود، پس از عمری مجاهدت و پرچمداری فرهنگ ایثار و شهادت دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.

مراسم تشییع مادر شهیدان جاموسی امروز سه شنبه ساعت۱۷ واقع در بهشت علی قطعه۱ برگزار می شود و همچنین مراسم ختم همان شب راس ساعت۲۰:۳۰ واقع در مسجد صاحب الزمان جنوبی به نشانی خیابان امام خمینی جنوبی، خیابان شهیدمومن بین سجاد و جهاد برگزار می شود.

شهید محمدعلی جاموسی متولد ۱۳۴۱ در مورخ ۱۰اردیبهشت ۱۳۶۱ در عملیات بیت المقدس در منطقه شلمچه و شهید یوسف جاموسی متولد ۱۳۴۹ مورخ ۲۰ خرداد ماه ۱۳۶۵ در ادامه عملیات والفجر ۸ و در منطقه فاو عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

1403022411483469130031224 | ۱۴۰۳-۰۳-۰۷

مزار مطهر این برادران شهید در گلزار شهدای بهشت علی دزفول، زیارتگاه عاشقان است.

برچسب‌ها:, , , , , ,