ضریب اشغال تخت در بیمارستان تامین اجتماعی دزفول افزایش یافت

ضریب اشغال تخت در بیمارستان تامین اجتماعی دزفول افزایش یافت
۱۴۰۳-۰۲-۰۳
82 بازدید

هدایت‌الله عبدی‌زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگارما بیان کرد: بیمارستان تامین اجتماعی دزفول سه سال پیش افتتاح شد که شامل سی سی یو، رادیولوژی، برخی تخصص‌ها و اتاق عمل است. وی گفت: ضریب اشغال تخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول حدود چهار درصد بود که با برنامه ریزی های انجام شده اکنون ضریب […]

هدایت‌الله عبدی‌زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگارما بیان کرد: بیمارستان تامین اجتماعی دزفول سه سال پیش افتتاح شد که شامل سی سی یو، رادیولوژی، برخی تخصص‌ها و اتاق عمل است.

وی گفت: ضریب اشغال تخت بیمارستان تامین اجتماعی دزفول حدود چهار درصد بود که با برنامه ریزی های انجام شده اکنون ضریب اشغال تخت به ۷۰ درصد رسیده است.

ضریب اشغال تخت در بیمارستان تامین اجتماعی دزفول افزایش یافت

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان با بیان اینکه دستگاه‌های تخصصی و کلیدی اتاق عمل این بیمارستان خریداری شده و به زودی نصب خواهند شد ادامه داد: سیستم خنک‌کننده یا چیلرهای بیمارستان تامین اجتماعی دزفول نیازمند نگهداری است که از مدار خارج شده بودند؛ اکنون با حضور هفت کارشناس مشکل در دست بررسی است.

 

عبدی‌زاده تصریح کرد: ۲ سیستم خنک کننده این بیمارستان راه‌اندازی و مشکل ۲ سیستم دیگر در حال حل شدن است.

وی بیان کرد: سیستم جایگزین برای خنک‌کننده این بیمارستان نیز تعریف و اعلام هزینه شده تا چنانچه سیستم‌ها به هر دلیلی دچار مشکل شدند کولرهای اسپیلت جایگزین شوند.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: استان خوزستان یک استان پهناور است و حوزه فعالیت گسترده‌ای دارد به گونه‌ای که بعد از تهران دومین استان کشور از نظر پوشش جمعیتی و تعداد واحدها است.

ایرنا

برچسب‌ها:, , , , , ,