آب گرفتگی تمام نقاط دزفول برطرف شد

آب گرفتگی تمام نقاط دزفول برطرف شد
۱۴۰۳-۰۱-۰۶
42 بازدید

سید باقر موسوی فخر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: هم اکنون هیچ نقطه آب گرفتگی در سطح معابر و خیابان‌های شهر دزفول وجود ندارد و تیم‌های عملیاتی شهرداری مشغول انجام ایمن سازی رفع خطر از برخی مناطق گزارش شده هستند. وی افزود: تمام نیروهای عملیاتی، ماشین آلات و ظرفیت‌های شهرداری […]

سید باقر موسوی فخر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: هم اکنون هیچ نقطه آب گرفتگی در سطح معابر و خیابان‌های شهر دزفول وجود ندارد و تیم‌های عملیاتی شهرداری مشغول انجام ایمن سازی رفع خطر از برخی مناطق گزارش شده هستند.

وی افزود: تمام نیروهای عملیاتی، ماشین آلات و ظرفیت‌های شهرداری دزفول و سازمان‌های تابعه آن برای به حداقل رسیدن مشکلات ناشی از بارندگی‌های شدید اخیر به کار گرفته شد.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول گفت: بیش از ۳۰۰ نیروی عملیاتی به همراه مدیران، تجهیزات و ماشین آلات شهرداری دزفول در عملیات رفع آب گرفتگی معابر دزفول مشارکت داشتند.

وی ادامه داد: شرایط دزفول با فروکش‌کردن بارش‌ها و تخلیه آب از خیابان‌ها به حالت عادی برگشته است و در حال حاضر هیچ مشکلی در این زمینه در سطح معابر این شهر وجود ندارد.

موسوی فخر با اشاره به بازدیدهای میدانی مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر دزفول اظهارکرد: مناطق مختلفی از دزفول از جمله انتهای بلوار خیبر، آفرینش جنوبی، خیابان اصلی کوی حافظ، میدان موشک، بلوار ولی عصر(عج) و تقاطع پیام آوران و ملاصدرا در پی بارندگی‌های پرحجم بامداد امروز دچار آب گرفتگی شدند که به سرعت این آب گرفتگی‌ها برطرف شد.

آب گرفتگی تمام نقاط دزفول برطرف شد

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول با بیان اینکه حجم آب آورد باران بسیار بیشتر از ظرفیت زهکش‌ها و سیستم دفع آب‌های سطحی دزفول بود، گفت: با فروکش کردن بارندگی‌ها طی چند ساعت اخیر، تخلیه آب معابر در این شهر سرعت گرفت و هم اکنون شرایط دزفول به حالت عادی برگشته است.

وی افزود: هم اکنون شهردار به همراه تیم‌های عملیاتی برای رفع خطر از ساباط میرزاکیان در محل این ساباط حضور دارند ضمن اینکه تیم‌های مختلف در حال گشت زنی در سطح شهر برای شناسایی و ایمن سازی مناطق مختلف هستند.

برچسب‌ها:, , , ,