فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان: عشایر خوزستان همواره مرزبانان کشور بودند

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان: عشایر خوزستان همواره مرزبانان کشور بودند
۱۴۰۲-۱۰-۰۶
88 بازدید

به گزارش عماریون، سرار سرتیپ پاسداران حسن شاهوارپور سه شنبه شب در یادواره شهدای عشایر شهرستان دزفول در منطقه شهیون این شهرستان افزود: عشایر در کنار حضور در میدان‌های نبرد، نقش موثری در پشتیبانی از جبهه‌های نبرد حق علیه باطل داشتند همچنین عشایر با استمرار تولید اجازه ندادند تا چرخه پشتیبانی از جبهه و شهرها […]

به گزارش عماریون، سرار سرتیپ پاسداران حسن شاهوارپور سه شنبه شب در یادواره شهدای عشایر شهرستان دزفول در منطقه شهیون این شهرستان افزود: عشایر در کنار حضور در میدان‌های نبرد، نقش موثری در پشتیبانی از جبهه‌های نبرد حق علیه باطل داشتند همچنین عشایر با استمرار تولید اجازه ندادند تا چرخه پشتیبانی از جبهه و شهرها قطع نشود.

وی با اشاره به شکل گیری بسیج عشایر دزفول در روزهای ابتدایی آغاز جنگ تحمیلی خاطر نشان کرد: عشایر لر، عرب و بختیاری با وحدتی مثال زدنی ذیل بسیج عشایر دزفول، مسوولیت برخی محورهای عملیاتی را به عهده داشتند.

سردار شاهوارپور تصریح کرد: عشایر خوزستان همواره نگهبان و پاسدار فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی و بومی بوده‌اند که با حفظ زبان و لباس و آداب و رسوم محلی میراث دار فرهنگی غنی و اصیل است.

وی عشایر را مظهر اقتصاد خودکفا دانست و اظهار کرد: عشایر پاسدار محیط طبیعی و منابع زیست محیطی کشور و استان هستند ضمن اینکه در تولید محصولات مورد نیاز کشور نقش چسمگیری دارند.

 

استقلال کنونی کشور مرهون جان فشانی شهداست

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی نظامی مردم پایه است ادامه داد: حضور مردم در همه عرصه‌ها تعیین کننده بوده و توطِئه دشمنان را خنثی کرده است.

سردار شاهوارپور استقلال کنونی کشور را مرهون جان فشانی شهدا دانست و افزود: دو سوم وسعت جغرافیایی ایران به دلیل حاکمیت حاکمان بی لیاقت طی قرن‌های گذشته از ایران جدا شده است و ایثارگری جوانان ما در دوران دفاع مقدس جلوی تکرار دست درازی به خاک این کشور را گرفت.

عشایر خوزستان همواره مرزبانان کشور بودند

ناامید کردن مردم و جوانان حربه پلید دشمن است

سردار شاهوارپور گفت: ناامید کردن مردم و جوانان یکی از حربه‌های پلید دشمن است و باید با گره گشایی از مسایل و تبیین دستاورده‌ها وظرفیت‌های عظیم کشور به دنبال امیدآفرینی در کشور بود.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان تصریح کرد: امروز جوانان و نوجوانان کشور در عرصه تولید علم در حال نقش آفرینی هستند که این دانشجویان و دانش آموزان آینده سازان و نقطه امید کشور هستند.

 

دشمن به دنبال پیدا کردن رخنه برای ضربه به کشور است

وی با بیان اینکه مشارکت در انتخابات معیار سرمایه اجتماعی یک نظام است ادامه داد: مشارکت در انتخابات یکی از مسایل مهمی است که موجب ناامیدی دشمنان از ایجاد ضربه به کشور می‌شود.

سردار شاهوارپور با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال پیدا کردن رخنه برای ضربه به کشور است افزود: حضور پررنگ مردم در انتخابات اسفندماه امسال سیلی به صورت بدخواهان کشور و موجب عبور کشور از مشکل‌ها می‌شود.

 

خوزستان محور وحدت کشور است

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان با اشاره به دیدار اخیر جمعی از مردم خوزستان و کرمان با رهبر معظم انقلاب ادامه داد: مردم خوزستان مفتخر است که رهبر معظم انقلاب مردمان این دیار را مورد تجلیل قرار دادند.

وی با بیان اینکه خوزستان محور وحدت کل کشور است افزود: خون پاک جوانان سراسر کشور در خوزستان در راه دفاع از انقلاب و کشور به زمین ریخته شده است و نام خوزستان و مناطق عملیاتی این استان بر مزار اکثر شهدای دفاع مقدس در کشور حک شده است.

 

آمریکا فرمانده اصلی جنگ اسراییل است

سردار شاهوارپور در بخش دیگری از سخنان خود، آمریکا فرمانده اصلی جنگ اسراییل دانست و گفت: ۷۵ روز است که مردم مظلوم فلسطین زیر بارانی از موشک‌های به شهادت می‌رسند و همه آزادی خواهان عالم از این جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین دل خون و نگران هستند.

وی با تاکید بر اینکه دوران حکومت‌های دیکتاتور در دنیا به سر رسیده است گفت: مردم فلسطین بدون داشتن ارتش و با حداقل امکانات با وجود همه دشواری‌ها ۷۵ سال است که در مقابل غاصبان صهیونیستی ایستاده‌اند و به این ایستادگی ادامه می‌دهند.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,