نمایشگاه گل و گیاه دزفول افتتاح شد

نمایشگاه گل و گیاه دزفول افتتاح شد
۱۴۰۲-۱۰-۰۵
223 بازدید

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دزفول در حاشیه این افتتاحیه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: این نمایشگاه به منظور معرفی ظرفیت تولید گل و گیاه دزفول و ترویج کاشت گل و گیاه با حضور تولیدکنندگانی از شهرهای مختلف کشور گشایش یافته است. محمد غلامی افزود: تولیدکنندگانی از استان های خراسان رضوی، مازندران، […]

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دزفول در حاشیه این افتتاحیه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: این نمایشگاه به منظور معرفی ظرفیت تولید گل و گیاه دزفول و ترویج کاشت گل و گیاه با حضور تولیدکنندگانی از شهرهای مختلف کشور گشایش یافته است.

محمد غلامی افزود: تولیدکنندگانی از استان های خراسان رضوی، مازندران، اراک، تهران، البرز، تبریز، کرمان و شهرهای مختلف خوزستان در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و ۷۰ غرفه گشایش یافت.

وی ادامه داد: این نمایشگاه که از امشب پنجم دی ماه آغاز به کار کرده است تا ۹ دی ماه پذیرای علاقه مندان است.

غلامی ادامه داد: نمایشگاه گل و گیاه دزفول هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۳ بر پا است و گل‌ها و گیاهان آپارتمانی، گل‌های شاخه بریده، گیاهان آبزی و نهال بیش از ۳۰ نوع گیاه دارویی و نهال درختان بومی منطقه عرضه می شود.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دزفول تصریح کرد: علاقه‌مندان به گل و گیاهان طبیعی می‌توانند برای بازدید و خرید محصولات باکیفیت و مورد علاقه خود با قیمت مناسب به این نمایشگاه مراجعه کنند.

منبع ایرنا

برچسب‌ها:, , , ,