جزئیات واگذاری زمین به ۳ فرزندی ها در خوزستان

جزئیات واگذاری زمین به ۳ فرزندی ها در خوزستان
۱۴۰۲-۱۰-۰۵
532 بازدید

ه گزارش رسانه عماریون؛ بیات منش مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان با اشاره به اهمیت طرح جوانی جمعیت و لزوم پیگیری این طرح در استان گفت: خوشبختانه با تلاش‌های انجام گرفته در استان زمین‌های لازم برای اجرای طرح جوانی جمعیت اختصاص یافته به‌زودی به متقاضیان واگذار می‌شود. وی با بیان اینکه زمین مورد نیاز […]

ه گزارش رسانه عماریون؛ بیات منش مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان با اشاره به اهمیت طرح جوانی جمعیت و لزوم پیگیری این طرح در استان گفت: خوشبختانه با تلاش‌های انجام گرفته در استان زمین‌های لازم برای اجرای طرح جوانی جمعیت اختصاص یافته به‌زودی به متقاضیان واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه زمین مورد نیاز برای متقاضیان واجد شرایط طرح جوانی جمعیت در برخی شهرهای استان در حال آماده سازی است، اظهار کرد: با توجه به آماده سازی این زمین‌ها، روند واگذاری قطعات تفکیک شده به‌ترتیب به متقاضیان واگذار خواهد شد.

بیات منش تأکید کرد: برای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شهرهای استان و واگذاری زمین به متقاضیان مشمول این طرح کارگروه ویژه‌ای را تشکیل داده‌ایم تا به‌صورت ویژه این طرح را اجرا کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: طی بازه زمانی مشخص شده طبق قانون به خانواده‌هایی که ثبت نام کرده‌اند و واجد شرایط هستند پیامک لازم ارسال می‌شود.

وی گفت: روند واگذاری قطعات به خانواده‌های متقاضی واجد شرایط طرح جوانی جمعیت به‌صورت قرعه کشی قطعات واگذار خواهند شد.

بیات منش ادامه‌داد: مطابق با آیین نامه ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به خانواده‌هایی که فرزند سوم به بعدشان، پس از ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۰ (تاریخ تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) متولد شده باشند، در صورت واجد شرایط بودن زمین یا واحد مسکونی تعلق می‌گیرد.

وی افزود: بر این اساس متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این طرح به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان عنوان کرد: براساس بند ح تبصره ۱۱ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ وزارت راه و شهرسازی موظف است به‌منظور حمایت از خانواده و تحقق جوانی جمعیت، یک قطعه زمین یا واحد مسکونی رایگان در قالب شرایط مندرج در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به خانوارهای دارای چهار فرزند و بیشتر زیر ۲۰ سال اختصاص دهد

برچسب‌ها:, , , , ,