کشف جسد مرد ناشناس در دزفول / قاتل کینه ای دستگیر شد

کشف جسد مرد ناشناس در دزفول / قاتل کینه ای دستگیر شد
۱۴۰۲-۰۹-۳۰
165 بازدید

به گزارش رکنا، سرهنگ روح اله یاری زاده فرمانده انتظامی دزفول افزود: در پی کشف جسد مجهول الهویه در جاده یکی از روستاهای تابعه دزفول، بلافاصله موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت   خفیگاه فرد قاتل را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.   فرمانده انتظامی […]

به گزارش رکنا، سرهنگ روح اله یاری زاده فرمانده انتظامی دزفول افزود: در پی کشف جسد مجهول الهویه در جاده یکی از روستاهای تابعه دزفول، بلافاصله موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت

 

خفیگاه فرد قاتل را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

 

فرمانده انتظامی دزفول در ادامه ضمن اشاره به کشف آلت جرم از مخفیگاه متهم تصریح کرد: متهم در تحقیقات و بررسی های پلیس به بزه انتسابی خود معترف و علت و انگیزه خود از ارتکاب به قتل را اختلافات خانوادگی بیان کرد.

سرهنگ یاری زاده در خاتمه با اشاره به تشکیل پرونده مقدماتی و معرفی متهم به مرجع قضایی، اظهار داشت: پلیس با تمام توان و با بهره گیری از تجهیزات فنی و تسلط اطلاعاتی خود اجازه نخواهد داد مجرمان با ارتکاب جرم، آرامش و آسایش مردم را مختل کنند.

بر اساس اعلام فرماندهی انتظامی دزفول، ششم آذر، دهم مهرماه و بیستم شهریور امسال از دستگیری قاتلان فراری و همدستانشان توسط کارآگاهان در پرونده های مختلف خبر داده است.

برچسب‌ها:, , , , , ,