آماده باش شهرداری دزفول برای مواجهه با آبگرفتگی های احتمالی

آماده باش شهرداری دزفول برای مواجهه با آبگرفتگی های احتمالی
۱۴۰۲-۰۹-۲۲
36 بازدید

به گزارش عماریون، با توجه به اعلام و هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر در دزفول، کلیه نیروها از جمله آتش نشانان، نیروهای خدماتی، اجرائیات و یگان خودرویی مناطق و سازمان های شهرداری به حالت آماده باش درآمدند. همچنین طی نشستی که با حضور معاونان و مدیران مربوطه شهرداری برگزار شد مقرر […]

به گزارش عماریون، با توجه به اعلام و هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر در دزفول، کلیه نیروها از جمله آتش نشانان، نیروهای خدماتی، اجرائیات و یگان خودرویی مناطق و سازمان های شهرداری به حالت آماده باش درآمدند.

همچنین طی نشستی که با حضور معاونان و مدیران مربوطه شهرداری برگزار شد مقرر گردید مدیران مناطق و سازمان های مربوطه شهرداری علاوه بر شناسایی نقاط حادثه خیز، تمهیدات لازم را به منظور مرتفع کردن آن ها فراهم کنند.

در این نشست، حلیم زاده معاون امور شهری شهرداری از آمادگی ٣٠٠ نیروی خدماتی و عملیاتی، ۶٠ دستگاه ماشین آلات و تجهیزاتی نظیر پمپ، موتور برق، تجهیزات حفاظت فردی و… خبر داد.

پس از این نشست نیز رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر دزفول به اتفاق معاونین، مدیران مناطق و سازمان ها از تجهیزات مدیریت بحران در مناطق شهرداری بازدید به عمل آوردند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,