انهدام باند سارقان اماکن خصوصی در دزفول

انهدام باند سارقان اماکن خصوصی در دزفول
۱۴۰۲-۰۹-۱۸
125 بازدید

به گزارش عماریون، سرهنگ “روح اله یاری زاده” در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح این شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. ▪️وی افزود: ماموران کلانتری ۲۰ زیباشهر با انجام گشت زنی های هدفمند در سطح […]

به گزارش عماریون، سرهنگ “روح اله یاری زاده” در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح این شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

▪️وی افزود: ماموران کلانتری ۲۰ زیباشهر با انجام گشت زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی، اعضای باند ۵ نفره سارقان را حین سرقت از یک باب انبار شناسایی و با سرعت عمل و اقدام به موقع خود، آنها را دستگیر کردند.

▫️فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به اینکه از متهمان مقادیری اموال مسروقه کشف و خودروی آنها توقیف شد، تصریح کرد: در تحقیقات پلیس متهمان به ۹ فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان دزفول اعتراف کردند.

▪️سرهنگ یاری زاده با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی، تاکید کرد: پلیس در راه تامین نظم و امنیت شهروندان برابر قانون مقتدرانه با سارقان و مخلان نظم و امنیت برخورد خواهد نمود.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,