آزادی زندانی بدهکار مالی به حرمت حضرت فاطمه (س) در دزفول

آزادی زندانی بدهکار مالی به حرمت حضرت فاطمه (س) در دزفول
۱۴۰۲-۰۹-۱۵
41 بازدید

به گزارش عماریون، حجت الاسلام عبدالحمید امانت بهبهانی گفت:  اعضای شورای حل اختلاف دزفول توانستند با تلاش و کوشش خود و در قالب پویش به حرمت حضرت فاطمه زهرا (س) می‌بخشم یک زندانی محکوم مالی را پس از ۴ سال از زندان آزاد کنند. وی افزود: این زندانی بدلیل بدهی مالی به مبلغ ۱۵ میلیارد ریال و به علت معسر […]

به گزارش عماریون، حجت الاسلام عبدالحمید امانت بهبهانی گفت:  اعضای شورای حل اختلاف دزفول توانستند با تلاش و کوشش خود و در قالب پویش به حرمت حضرت فاطمه زهرا (س) می‌بخشم یک زندانی محکوم مالی را پس از ۴ سال از زندان آزاد کنند.

وی افزود: این زندانی بدلیل بدهی مالی به مبلغ ۱۵ میلیارد ریال و به علت معسر بودن ۴ سال در زندان بسر می‌برد که با ورود اعضا و صلح یاران شورای حل اختلاف دزفول به این پرونده و برگزاری جلسات متعددی بین طرفین توانستند در راستای پویش به حرمت حضرت فاطمه زهرا (س) می‌بخشم رضایت شاکی را جلب و صلح و سازش بین آنان برقرار کنند و  پس از انجام تشریفات قانونی این زندانی آزاد و به آغوش کانون گرم خانواده خود بازگشت.

حجت الاسلام امانت بهبهانی ضمن قدردانی از تلاش اعضاء و صلح یاران شورای حل اختلاف دزفول، ادامه داد: در راستای سند تحول قضایی کشور و اجرای اولویت‌های مبنی بر کاهش جمعیت کیفری با اصل میانجی گری و صلح و سازش ۱۰ شعبه شورای حل اختلاف در زندان‌های استان استقرار یافته اند.

برچسب‌ها:, , ,