۴۰ هزار لیتر نفت سفید بین عشایر دزفول توزیع شد

۴۰ هزار لیتر نفت سفید بین عشایر دزفول توزیع شد
۱۴۰۲-۰۹-۱۱
20 بازدید

غلامرضا نام آور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگارما افزود: امور عشایر دزفول برای سهولت توزیع سوخت میان عشایر این شهرستان اقدام به احداث ۲ جایگاه نفت در شیرین آب و منطقه سخت گذر جادستون شهیون دزفول کرده است. وی ادامه داد: سوخت مورد نیاز عشایر دزفول طی هفته های گذشته تامین و از […]

غلامرضا نام آور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگارما افزود: امور عشایر دزفول برای سهولت توزیع سوخت میان عشایر این شهرستان اقدام به احداث ۲ جایگاه نفت در شیرین آب و منطقه سخت گذر جادستون شهیون دزفول کرده است.

وی ادامه داد: سوخت مورد نیاز عشایر دزفول طی هفته های گذشته تامین و از طریق این ۲ جایگاه سوخت میان عشایر شهرستان توزیع شده است.

معاون اداره امور عشایر دزفول با بیان اینکه هیچگونه مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز عشایر وجود ندارد، بیان کرد: سهمیه هر خانواده بر اساس دفترچه ۲۰۰ لیتر است که این سهمیه با نرخ یارانه‌ای دولتی به عشایر داده می‌شود.

وی افزود: توزیع نفت سفید تنها در فصل سرد سال و به منظور تامین سوخت مورد نیاز عشایر و همچنین جلوگیری از قطع درختان برای گرم کردن محل سکونت این خانواده ها است.

به گزارش عماریون، چهار هزار خانوار عشایری با جمعیتی بالغ بر ۳۰ هزار نفر در مناطق مختلف شهرستان دزفول ساکن شده‌اند.

علاوه بر سهمیه سوخت دولتی برای عشایر دزفول، گروه‌های جهادی عماریون پایگاه مقاومت بسیج کوی طالقانی نیز از توزیع چهار هزار لیتر نفت سفید رایگان بین عشایر شهرستان دزفول خبر داده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,