۵۰ پرونده تخلف صنفی در حوزه آرد و نان دزفول تشکیل شد

۵۰ پرونده تخلف صنفی در حوزه آرد و نان دزفول تشکیل شد
۱۴۰۲-۰۹-۰۸
57 بازدید

محمد غلامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما ارزش ریالی این تخلفات را پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این پرونده‌ها در جریان انجام ۳۰۴ بازرسی از نانوایی‌های شهرستان تشکیل شده است. وی این تخلفات را شامل گرانفروشی، کم فروشی و فروش خارج از شبکه عنوان کرد و […]

محمد غلامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما ارزش ریالی این تخلفات را پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این پرونده‌ها در جریان انجام ۳۰۴ بازرسی از نانوایی‌های شهرستان تشکیل شده است.

وی این تخلفات را شامل گرانفروشی، کم فروشی و فروش خارج از شبکه عنوان کرد و ادامه داد: تخلفات از طریق سامانه ۱۲۴ صنعت، معدن و تجارت ثبت و توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دزفول رسیدگی شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول با اشاره به راه اندازی سامانه نانینو در تمام نانوایی‌های مجاز شهرستان گفت: این سامانه، فروش آرد در نانوایی‌ها را بسیار دشوار کرده است.

وی راه اندازی سامانه نانینو را از اقدامات ارزشمند دولت دانست و افزود: درصورت فروش آرد یا پخت خارج از شیفت، سیستم هوشمند نانینو تخلف را شناسایی و سهمیه آرد نانوایی را کم می‌کند.

منبع ایرنا

برچسب‌ها:, , , , , ,