حرکت در مسیر مکتب حاج قاسم سرنوشتی جز عاقبت بخیری ندارد

حرکت در مسیر مکتب حاج قاسم سرنوشتی جز عاقبت بخیری ندارد
۱۴۰۲-۰۹-۰۶
41 بازدید

به گزارش عماریون از روابط عمومی فرمانداری ویژه، صبح امروز علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول به مناسبت روز بسیج مستضعفان به همراه معاونین فرمانداری و بخشداران با سرهنگ بهروز حکمت پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول دیدار و گفت‌وگو کرد. علیرضا خردمند در این دیدار گفت: بسیج، یادگار فرمان تاریخی امام خمینی(ره) است که […]

به گزارش عماریون از روابط عمومی فرمانداری ویژه، صبح امروز علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول به مناسبت روز بسیج مستضعفان به همراه معاونین فرمانداری و بخشداران با سرهنگ بهروز حکمت پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول دیدار و گفت‌وگو کرد.

علیرضا خردمند در این دیدار گفت: بسیج، یادگار فرمان تاریخی امام خمینی(ره) است که از همان ابتدای امر بدنه‌ای مقتدر، راسخ، توانمند و در عین حال مردمی بود.

وی با بیان اینکه تفکر و اقدام بسیجی در عملکردمان مشاهده شود، افزود: امروز شاهدیم که در هر بحرانی بسیجیان مخلص پای کار هستند و از هیج تلاشی برای رفع مشکلات و خدمات رسانی دریغ نمی‌کنند و عملکرد بی‌ریا و صادقانه این نهاد به اثبات رسیده است.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: بسیج فقط متعلق به سپاه و یا ارگانی خاص نیست، بسیج یک نهاد و تشکل مردمی است که متعلق به تمام انسان‌های ایثارگر، آزاده و نوع دوست می‌باشد.

وی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم حافظ تفکر بسیجی باشیم، ادامه داد: شجره طیبه بسیج امروز آنقدر توانمند و قدرتمند شده است که اشاعه آن در کشورهای مختلف رسیده و برای تمام دنیا نام و راهی آشنا و شناخته شده است.

خردمند با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص مکتب حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: امید است که بسیجیان ما با رشد در مکتب حاج قاسم ادامه دهنده راه او باشند و عاقبت بخیر شوند که حرکت در مسیر او، سرنوشتی جز این نخواهد داشت.

برچسب‌ها:, , , ,