دستبند پلیس دزفول بر دستان سارقان به عنف

دستبند پلیس دزفول بر دستان سارقان به عنف
۱۴۰۲-۰۹-۰۴
50 بازدید

به گزارش عماریون دز ، سرهنگ “روح اله یاری زاده” در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان، دستگیری سارق و یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس این فرماندهی قرار گرفت. وی  افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با اقدامات […]

به گزارش عماریون دز ، سرهنگ “روح اله یاری زاده” در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان، دستگیری سارق و یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی  افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با اقدامات فنی پلیسی هویت و مخفیگاه ۴ سارق سابقه دار مرتبط با سرقت های به وقوع پیوسته را شناسایی که پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیات هایی ضربتی و جداگانه آنها را در مخفیگاه هایشان دستگیر کردند.

فر مانده انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به کشف ۲ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت و تعدادی محتویات داخل خودروی سرقتی از مخفیگاه های متهمان ، اظهار داشت: در تحقیقات بعمل آمده ، متهمان به ۳ فقره سرقت به عنف و ۱۲ فقره
سرقت عادی محتویات داخل خودرو اعتراف کردند.

سرهنگ یاری زاده در خاتمه ضمن اشاره به سوابق کیفری متهمان گفت: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

برچسب‌ها:, , , , ,