برگزاری ۵۰۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج

برگزاری ۵۰۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج
۱۴۰۲-۰۹-۰۱
86 بازدید

فرمانده سپاه دزفول: جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج قله اقتدار است|برگزاری ۵۰۰ برنامه مختلف به‌مناسبت هفته بسیج در شهرستان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: امروز با هجمه شدید جبهه استکبار در تمام حوزه‌ها مواجه هستیم و دشمن در حال تلاش برای ناامید کردن مردم از انقلابی است که خود مردم انجام داده‌اند. به […]

فرمانده سپاه دزفول: جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج قله اقتدار است|برگزاری ۵۰۰ برنامه مختلف به‌مناسبت هفته بسیج در شهرستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: امروز با هجمه شدید جبهه استکبار در تمام حوزه‌ها مواجه هستیم و دشمن در حال تلاش برای ناامید کردن مردم از انقلابی است که خود مردم انجام داده‌اند.

به گزارش عماریون، سرهنگ پاسدار بهروز حکمت‌پور پیش از ظهر امروز دوشنبه در نشست خبری، با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج قله اقتدار در طول حیات خود است و کشورهای مختلف درحال الگوگیری از جمهوری اسلامی هستند. وی افزود: فرهنگ و نماد مقاومت در تمام دنیا بعنوان یک الگو در حال رشد است و دشمن توان مقابله با آن را ندارد.

حکمت‌پور با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر ایران در سطوح هجومی و دفاعی، تصریح کرد: امروز در سطح پهپادی و موشکی جز کشورهای برتر دنیا هستیم و این پیشرفت‌ها جز با نگاه و فرهنگ بسیجی قابل تحقق نیست. فرمانده سپاه دزفول در ادامه با بیان اینکه بسیج متصل به بدنه مردمی است، شعار هفته بسیج امسال را: «بسیج امید ملت ایران» عنوان کرد. وی گفت: در دو سال گذشته نگاه سپاه دزفول بیشتر به سمت اجرای برنامه‌های محله‌محور در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و امنیتی، از جمله برگزاری یادواره‌ها و جشن‌های محلی، رفع مشکلات محلات، حضور مدیران شهری در مساجد محلات و… بوده است.

به گزارش عماریون، سرهنگ پاسدار بهروز حکمت‌پور از برگزاری ۵۰۰ برنامه مختلف به‌مناسبت هفته بسیج در شهرستان دزفول خبر داد و خاطرنشان کرد: مهم‌ترین برنامه امسال، برگزاری دومین یادواره گرامیداشت ۲۶۰۰ شهید شهرستان دزفول است که روز جمعه سوم آذرماه با حضور سردار فدوی جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. وی افزود: از اول امسال تا کنون ۳۳۰ یادواره محله‌ای و حوزه‌ای در سطح شهرستان دزفول برگزار شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه و اهدای بسته‌های معیشتی، دیدار با خانواده معظم شهدا، غبارروبی مزار مطهر شهدا در دزفول و شهرهای اقماری، برگزاری مسابقه بزرگ دوچرخه‌سواری، طرح اهدای خون، افتتاح پروژه‌های بسیج سازندگی در مناطق محروم، اعزام دو هزار دانش‌آموز به اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت، برگزاری میقات صالحین و اجتماع بزرگ صالحین در محل مصلی جمعه و برپایی نمایشگاه‌های دستاوردهای بسیج در پارک رسالت و پارک شاهد از جمله برنامه‌های هفته بسیج امسال است.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات ورزشی فوتبال، فوتسال تیراندازی، اسب‌سواری و بازی‌های بومی محلی، نشست سران طوایف عشایر در منطقه سیدنور، برگزاری مانور آبی، برپایی نمایشگاه‌های هنرهای تجسمی، کتاب، عفاف و حجاب، دیدار با پیشکسوتان بازار و روحانیت، برگزاری جشنواره بادبادک‌ها در ‌پارک رسالت، برگزاری کارگاه سواد رسانه و آزادسازی تعدادی از زندانیان جرایم مالی نیز از جمله دیگر برنامه‌های هفته بسیج امسال در دزفول خواهد بود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,