سرنوشت باند سارقان کولرهای مدارس در دزفول

سرنوشت باند سارقان کولرهای مدارس در دزفول
۱۴۰۳-۰۴-۱۹
25 بازدید

به گزارش عماریون دز ، روح‌الله یاری‌زاده اظهار کرد: طی وقوع چندین فقره سرقت کولر در سطح مدارس شهرستان دزفول، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران کلانتری ۱۶ شهر امام با پشتیبانی فنی سربازان گمنام امام‌زمان در اداره اطلاعات […]

به گزارش عماریون دز ، روح‌الله یاری‌زاده اظهار کرد: طی وقوع چندین فقره سرقت کولر در سطح مدارس شهرستان دزفول، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران کلانتری ۱۶ شهر امام با پشتیبانی فنی سربازان گمنام امام‌زمان در اداره اطلاعات شهرستان، موفق به شناسایی اعضای باند چهارنفره سارقان مرتبط با سرقت‌های به وقوع پیوسته شده شدند که پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی ضربتی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به کشف تعداد ۵۶ دستگاه کولر سرقتی از مدارس و مقادیر زیادی قطعات کولر از مخفیگاه متهمان، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی به عمل‌آمده، متهمان به ۱۱ فقره سرقت در سطح مدارس این شهرستان معترف شدند.

یاری‌زاده اضافه کرد: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

برچسب‌ها:, , ,