نجات جان مادر باردار در مناطق سخت گذر دزفول

نجات جان مادر باردار در مناطق سخت گذر دزفول
۱۴۰۳-۰۳-۲۶
65 بازدید

فاطمه تیرکش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: دردهای زایمان این مادر باردار ساکن در منطقه سخت گذر کول کندی حوالی روستای مازه پایاب بخش شهیون دزفول بامداد امروز آغاز شده بود که گزارش آن ساعت ۴:۳۰ بامداد دریافت شد. وی ادامه داد: پس از هماهنگی برای پرواز بالگرد به دلیل ممکن […]

فاطمه تیرکش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: دردهای زایمان این مادر باردار ساکن در منطقه سخت گذر کول کندی حوالی روستای مازه پایاب بخش شهیون دزفول بامداد امروز آغاز شده بود که گزارش آن ساعت ۴:۳۰ بامداد دریافت شد.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی برای پرواز بالگرد به دلیل ممکن نبودن پرواز، مشاوره و توصیه‌های لازم به مادر و خانواده توسط مامای تیم سلامت به صورت تلفنی انجام و زایمان در منزل در ساعت ۶:۳۰ انجام شد.

مدیر جوان جمعیت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول بیان کرد: این مادر ونوزاد با هدف اطمینان از سلامت پس از ساعت‌ها تلاش، هماهنگی و پیگیری مجموعه نیروهای معاونت بهداشتی، ستاد مرکز بهداشت و مامای تیم سلامت تا کمپ جهاد منتقل شدند.
تیرکش با بیان اینکه این مادر و نوزاد از کمپ جهاد تحویل آمبولانس و سپس به بیمارستان منتقل شدند و تحت مراقبت قرار گرفتند، گفت: در حال حاضر مادر و نوزاد در سلامت کامل هستند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,