۴۰ هزار دانش آموز دزفولی از خدمات پیشگیرانه سلامت دهان و دندان بهره‌مند شدند

۴۰ هزار دانش آموز دزفولی از خدمات پیشگیرانه سلامت دهان و دندان بهره‌مند شدند
۱۴۰۲-۱۰-۰۲
30 بازدید

محمدعلی شفیعی نیا روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: وارنیش فلوراید خدمتی بی خطر، بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است که به صورت موضعی انجام می‌شود و فواید بسیاری در کاهش پوسیدگی دندانی، افزایش استحکام و مقاومت دندان ها دارد. وی ادامه داد: خدمات پیشگیرانه سلامت دهان و […]

محمدعلی شفیعی نیا روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: وارنیش فلوراید خدمتی بی خطر، بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است که به صورت موضعی انجام می‌شود و فواید بسیاری در کاهش پوسیدگی دندانی، افزایش استحکام و مقاومت دندان ها دارد.

وی ادامه داد: خدمات پیشگیرانه سلامت دهان و دندان دارای مزایایی همچون پیشگیری از پوسیدگی دندان، کاهش هزینه های درمانی دندان پزشکی، جلوگیری از کشیدن دندان های شیری و دندان های دائمی در سنین پایین است.
رئیس مرکز بهداشت دزفول افزود:دانش آموزانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت این خدمات نشده اند، با مراجعه به خانه های بهداشت و پایگاه های سلامت محل سکونت نسبت به دریافت این خدمت بهداشتی (وارنیش فلوراید) اقدام نمایند.
به گزارش عماریون،۸۰ هزار دانش آموز در ۴۰۰ مدرسه و ۲۷۰ فضای آموزشی و تربیتی دزفول مشغول تحصیل هستند که از این تعداد ۹ هزار دانش آموز در مقطع ابتدایی هستند.
برچسب‌ها:, , , ,